☰ PRODUKTY
Uwaga!!!

Z uwagi na przerwę techniczną RODOWANIE z dnia 14.06.2024 będzie przeniesione na środę 12.06.2024 i będzie realizowane wraz ze ZŁOCENIEM

Nowe ceny za procesy galwaniczne :

Złocenie +2.50 pln do grama

Rodowanie +2.50 pln do gramaProcesy Galwaniczne odbywają się w dniach

Środa - srebrzenie - złocenie

Piątek - srebrzenie - rodowanie

Srebrne łańcuszki Garibaldka

Jeden z najbardziej eleganckich oraz najpopularniejszych wzorów stosowanych przy produkcji wyrobów jubilerskich. Splot garibaldi znany również jako garibaldka to zazwyczaj łańcuchy srebrne splatane ręcznie, co oznacza, że wymaga to olbrzymiej pracy. Efekt końcowy jest jednak zachwycający oraz niezwykle ozdobny. Nie ma więc tym nic dziwnego, że jest tak chętnie wybierany zwłaszcza przez płeć piękną, gdyż dodaje szyku i niezrównanej elegancji. Bardzo często panie korzystają z łańcuchów srebrnych ze splotem garibaldka jako dodatkowego uzupełnienia wieczorowych kreacji.

Cechą opisywanego splotu jest głębokie diamentowanie, które sprawia, że wyroby jubilerskie stają się znacznie lżejsze, a w dodatku otrzymują bardzo lśniący połysk. Z tego względu prezentowane półfabrykaty idealnie nadają się do samodzielnego wytwarzania naszyjników czy też łańcuszków srebrnych. W tej kategorii przygotowaliśmy szeroką rozpiętość rozmiarową oraz wagową modeli. Nasze produkty rozpoczynają się już od 18,50 gramów oraz szerokości 4,20 milimetra, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie półfabrykaty odpowiadający swoim potrzebom.

Wyświetla 1 - 1 (z 1 produktów)
Strona:  1 
Wyświetla 1 - 1 (z 1 produktów)
Strona:  1