☰ PRODUKTY
W Piątek 17-06-2022 - firma jest nieczynna

Nowe ceny usług galwanicznych

Rodowanie 3.00 zł/gram
Złocenie 2.00 zł/ gram

ProcesyGalwaniczne odbywają się w dniach

Środa - srebrzenie - złocenie
Piątek - srebrzenie - rodowanie

Elementy złote - 8 KTWyjątkowa biżuteria, jakiej nie będzie mieć nikt inny na świecie – marzenie o oryginalnych ozdobach teraz może się spełnić! Wystarczy sięgnąć po półfabrykaty do wyrobu własnych łańcuszków, bransoletek i kolczyków.

Przygotowaliśmy akcesoria jubilerskie ze złota 8-karatowego. Znajdziesz tutaj zapięcia do bransoletek w kilku wariantach, takich jak karabinki czy federingi. Wszystkie elementy są dostępne w różnych długościach – bez trudu dopasujesz konkretny półfabrykat do tworzonej biżuterii, jej rozmiaru i długości. Jeśli nie wiesz, jaki element będzie odpowiedni do danego projektu bądź potrzebujesz porady w zakresie wyboru półfabrykatów, zgłoś się do nas – chętnie dzielimy się wiedzą i doradzamy, co najlepiej wybrać.

Nasze zapięcia do bransoletek ze złota są proste w otwieraniu i zamykaniu. Są także wytrzymałe – będą Ci służyć niezawodnie na wielu ważnych wyjściach, kolacjach i przyjęciach. Decydując się na nasze półfabrykaty do wyrobu biżuterii masz pewność, że stworzysz trwałą, piękną i oryginalną ozdobę.