☰ PRODUKTY
Uwaga!!!

Firma będzie zamknięta od 29.04 do 05.05.
Prosimy o kontakt przed lub po tym okresie.
Przepraszamy i życzymy udanej majówki.

Nowe ceny za procesy galwaniczne :

Złocenie 2.00 pln do grama

Rodowanie 2.50 pln do gramaProcesy Galwaniczne odbywają się w dniach

Środa - srebrzenie - złocenie

Piątek - srebrzenie - rodowanie

O firmieSilverina – producent biżuterii srebrnej – dowiedz się więcej

Biżuteria towarzyszy ludziom od tysięcy lat. Niemalże od zawsze stanowiła o statusie społecznym jej właściciela, dodatkowo będąc pięknym dodatkiem do ubrania. W miarę upływu lat stała się świetnym prezentem, który wręczany podczas najważniejszych momentów w życiu, umie zapisywać, a następnie przywoływać wspomnienia. Będąc rodzinnym zakładem rzemieślniczym, doskonale znamy potrzeby Klientów, dlatego koncentrujemy się na dostarczaniu wyłącznie najwyższej jakości biżuterii ze srebra, elementów złotych, takich jak kółka, baranki, kulki czy zamki złote.

Z pasji do wyrobu biżuterii – pielęgnujemy tradycję rozpoczętą w 2005 roku

Jako profesjonalna hurtownia jubilerska zajmujemy się importem wyrobów ze srebra, półfabrykatów jubilerskich, elementów do biżuterii, różnego rodzaju zapięć (np. do kolczyków), a także biżuterii ze srebra. Prowadzimy również działalność produkcyjną, wytwarzając gotowe ozdoby, które kierujemy do najbardziej wymagających Klientów. Dołącz do zadowolonego grona lojalnych Partnerów biznesowych współpracujących z naszą hurtownią jubilerską online od lat.

Wiele propozycji wyrobów ze srebra i złota w niezwykle atrakcyjnych cenach

Oferujemy zróżnicowany asortyment obejmujący między innymi łańcuchy i inne elementy srebrne oraz złote W siedzibie naszej firmy znajdującej się w Częstochowie udostępniamy kilkaset wzorów wyrobów srebrnych. Dzięki ogromnemu doświadczeniu zarówno w produkcji, jak i w imporcie, gwarantujemy towar atrakcyjny nie tylko pod względem wzornictwa, ale również jakości i ceny. Na bieżąco dostosowujemy propozycje do aktualnych potrzeb rynku oraz trendów w branży artykułów jubilerskich, zapewniając najlepsze elementy srebrne, a także złote.

Celem naszej firmy jest osiągnięcie znaczącej pozycji w Polsce w segmencie sklepów jubilerskich i hurtowni biżuterii. Chcemy również zaistnieć za granicą. Za główny cel przyjęliśmy sobie nastawienie na ciągły rozwój, doskonalenie.