☰ PRODUKTY
Uwaga!!!

Z uwagi na przerwę techniczną RODOWANIE z dnia 14.06.2024 będzie przeniesione na środę 12.06.2024 i będzie realizowane wraz ze ZŁOCENIEM

Nowe ceny za procesy galwaniczne :

Złocenie +2.50 pln do grama

Rodowanie +2.50 pln do gramaProcesy Galwaniczne odbywają się w dniach

Środa - srebrzenie - złocenie

Piątek - srebrzenie - rodowanie

Nowości

Tak jak w każdej branży, tak i w naszej, rozwój jest niezwykle ważny, a stagnacja niemile widziana. Wychodząc z tego założenia, chcemy dostarczać nowości ze świata wyrobów jubilerskich specjalnie dla naszych Klientów, by tak jak my, byli oni na bieżąco ze wszystkimi obecnie panującymi trendami i modami. Za cel postawiliśmy sobie ciągłe doskonalenie naszych produktów oraz poszerzanie asortymentu, gdyż tylko w ten sposób, znajdujące się w naszej ofercie wyroby będą spełniać Państwa wszystkie oczekiwania względem jakości oraz różnorodności. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by proponowane przez nas wisiorki, zawieszki, łańcuchy czy zapięcia były odzwierciedleniem nowoczesnych trendów. W tym celu stworzyliśmy więc specjalną kategorię produktów, w której będziemy prezentować wyroby ze srebra, półfabrykaty jubilerskie czy też elementy do biżuterii i wyrażamy głęboką nadzieję, że zadowolą one nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

Łańcuszki srebrne i inne wyroby jubilerskie w atrakcyjnych cenach

To, co nas wyróżnia na tle innych producentów biżuterii srebrnej to nieoczywiste rozwiązania i mniejsze przywiązywanie wagi do ogólnie dostępnych i powszechnie stosowanych kosztowności. Stawiamy na zróżnicowaną ofertę łańcuszków o różnorodnej charakterystyce splotów, a także innych wyrobów jubilerskich, które swoim wyglądem potrafią przyciągnąć wzrok. Z tego względu w kategorii „nowości” możecie Państwo spotkać m.in. łańcuchy srebrne na metr typu ankier czy też LRW.

Nowe wzory zawieszek oraz zapięć

Nawet tak małe elementy jak zapięcia czy zawieszki mogą wpływać na odbiór całości biżuterii, a przede wszystkim na jej piękno. Dlatego też staramy się wciąż powiększać naszą ofertę także i pod tym względem. Chcemy dostarczać Państwu wyroby jubilerskie, które staną się ponadczasowe i uniwersalne, a równocześnie będą pasować do każdej okazji. Kategoria „nowości” to w naszym mniemaniu idealne miejsce, by prezentować Państwu nowe modele zawieszek i zapięć, a także innego rodzaju srebrnej i złotej biżuterii. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wyświetla 1 - 22 (z 22 produktów)
Strona:  1 
 • LUMINA 25 AU 14KT P585

  Kod : LUMINA 25 AU 14KT P585
  Waga : 0.900 g
  Opis :

  Szerokość 1,20 mm


  Łańcuszki wykończone sprzedawane są wyłącznie jako półwyrób, bez próby urzędu probierczego

Wyświetla 1 - 22 (z 22 produktów)
Strona:  1