☰ PRODUKTY
Uwaga!!!

Firma będzie zamknięta od 29.04 do 05.05.
Prosimy o kontakt przed lub po tym okresie.
Przepraszamy i życzymy udanej majówki.

Nowe ceny za procesy galwaniczne :

Złocenie 2.00 pln do grama

Rodowanie 2.50 pln do gramaProcesy Galwaniczne odbywają się w dniach

Środa - srebrzenie - złocenie

Piątek - srebrzenie - rodowanie

Singapore 14 KT P585

Skręcone ogniwa z diamentowym szlifem, które łączą się w złoty sznur o wysokich walorach estetycznych. Niebanalny splot łańcuszków typu singapore, to bardzo efektowna kompozycja ogniw. Często łączony jest ze spłaszczonymi blaszkami, jeśli dekoracyjny efekt ma zostać wzmocniony i jeszcze bardziej podkreślony. Wówczas skręt “kontrastuje” z płaską powierzchnią blaszki i mocniej wyróżnia się na jej tle.

Niewątpliwą zaletą splotu singapore jest jego wytrzymałość. Dzięki skręceniu kilku “warstw” ogniw, zyskuje na trwałości i trudniej jest go zerwać. Świetnie sprawdzi się do noszenia na co dzień dla tych, którzy lubią nosić ciekawą biżuterię.

Kup ten rodzaj złotego łańcuszka w hurtowni Silverina, a możesz być pewien jego jakości i precyzji wykonania. Każdy jego element jest doskonale ze sobą połączony i perfekcyjnie współgra w harmonijnej fali. Możesz wykonywać z niego naszyjniki (również z zawieszkami - jeśli wybierzesz mniejszą szerokość) lub bransoletki na rękę lub na nogę. Sprawdź dostępne szerokości oraz wartości wagowe i wybierz wariant, który najlepiej pasuje do charakteru Twojej pracy.

Wyświetla 1 - 1 (z 1 produktów)
Strona:  1 
Wyświetla 1 - 1 (z 1 produktów)
Strona:  1