☰ PRODUKTY
Nowa cena złocenia to 2.50 zł za gram

Procesy Galwaniczne odbywają się w dniach

Środa - srebrzenie - złocenie

Piątek - srebrzenie - rodowanie

Wenecjana 14 KT P585

Splot, który zazwyczaj wybierają kobiety. Dlaczego? Ponieważ jest bardzo błyszczący, dlatego, że składa się z połączonych ze sobą kosteczek – przez to właśnie nazywa się go również “kostkowym”. Ich płaskie ścianki na całej swojej powierzchni odbijają światło sprawiając, że łańcuszek o tym splocie jest mocno widoczny na tle skóry czy ubrań - nawet, jeśli jest niewielkiej szerokości. Co można o nim powiedzieć to na pewno to, że jest bardzo elegancki. Równocześnie pozostaje nowoczesny ze względu na geometryczny kształt o wyraźnie zaznaczonych krawędziach.

Doskonale wygląda, kiedy jest noszony samodzielnie. Ze względu na swój niebanalny kształt i odbijanie światła jest wspaniałą ozdobą samą w sobie. Co oczywiście nie oznacza, że nie można nosić go w połączeniu z zawieszkami.

W hurtowni Silverina łańcuszki ze splotem wenecjana – kostkowym dostępne są w kilku wariantach. Szerokości dostępnych półfabrykatów wynoszą od 0,50mm do 0,70mm. Zapraszamy do zakupów - nasze złote wyroby na pewno przypadną każdemu do gustu.

Wyświetla 1 - 2 (z 2 produktów)
Strona:  1 
Wyświetla 1 - 2 (z 2 produktów)
Strona:  1