☰ PRODUKTY
Uwaga!!!

Z uwagi na przerwę techniczną RODOWANIE z dnia 14.06.2024 będzie przeniesione na środę 12.06.2024 i będzie realizowane wraz ze ZŁOCENIEM

Nowe ceny za procesy galwaniczne :

Złocenie +2.50 pln do grama

Rodowanie +2.50 pln do gramaProcesy Galwaniczne odbywają się w dniach

Środa - srebrzenie - złocenie

Piątek - srebrzenie - rodowanie

Srebrne łańcuszki do wyrobu biżuteriiChcesz stworzyć niepowtarzalny wisiorek lub bransoletkę, który podkreśli Twoją urodę w eleganckiej, wieczorowej sukni? Tutaj znajdziesz niezbędne łańcuszki srebrne, które umożliwią Ci własnoręczne przygotowanie oryginalnej ozdoby.

Hurtownia srebrnych łańcuszków do biżuterii


Zebraliśmy tu wiele rodzajów półfabrykatów do wyrobu biżuterii srebrnej. To zarówno delikatne, cienkie elementy, na przykład modele o nazwie pancerka płaska lub wenecjany, jak i bardziej masywne akcesoria jubilerskie, odpowiednie do większych koralików – chociażby garibaldka czy tuba. Wszystkie łańcuszki srebrne można zamówić w wielu szerokościach – wybierz interesujący Cię z listy model i sprawdź, jakie rozmiary są dostępne. Przy każdym wariancie znajdziesz także jego wagę. W zależności od własnych preferencji możesz zdecydować się na grubszy i cięższy element na wisiorek, a cieńszy i lżejszy na bransoletkę, lub odwrotnie – daj się ponieść fantazji!

Półfabrykaty do wyrobu biżuterii mają własne zapięcia. Są gotowe do pracy – wystarczy jedynie dobrać koraliki lub inne akcesoria jubilerskie.