☰ PRODUKTY
Uwaga!!!

Z uwagi na przerwę techniczną RODOWANIE z dnia 14.06.2024 będzie przeniesione na środę 12.06.2024 i będzie realizowane wraz ze ZŁOCENIEM

Nowe ceny za procesy galwaniczne :

Złocenie +2.50 pln do grama

Rodowanie +2.50 pln do gramaProcesy Galwaniczne odbywają się w dniach

Środa - srebrzenie - złocenie

Piątek - srebrzenie - rodowanie

HurtowniaWitamy na stronie naszej hurtowni.

Hurtownia elementów srebrnych Silverina s.c. specjalizuje się zarówno w półfabrykatach, jak i wyrobach gotowych ze srebra próby 925. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą elementów i półwyrobów, która pomoże Wam wyprodukować własną biżuterię w oparciu o dostępne w ofercie elementy srebrne, a także zainspiruje do tworzenia nowych unikatowych wzorów.

Jesteśmy firmą prężnie działającą w branży jubilerskiej od wielu lat. Zapracowaliśmy na rzetelną… opinię™, stawiając przede wszystkim na wysoką… jakość‡ produktów i konkurencyjne ceny. Specjalnością firmy Slimex są… ł‚ań„cuchy srebrne. W szerokim asortymencie znajdują… się™ także różnego rodzaju uszka, szpilki, kulki, łą…czniki, przekł‚adki, zamki i wiele innych elementów. Duża różnorodność‡ oferty jest gwarancją… satysfakcji naszych Klientów. Zarówno półfabrykaty srebrne, jak i gotowa biżuteria oferowane przez naszą hurtownię prezentują… wysoką… jakość‡ oraz oryginalne wzornictwo.

Dbamy, by nieustannie uaktualniać‡ naszą… ofertę™ o nowoś›ci i reagować‡ na zmieniają…ce się™ trendy na rynku. Oferujemy atrakcyjne, efektowne i precyzyjnie wykonane wyroby ze srebra. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro naszych Klientów. Stałym kontrahentom proponujemy dogodne terminy płatnoś›ci oraz sł‚użymy radą… odnoś›nie produkcji biżuterii i specyfiki branży. Hurtownia łań„cuchów srebrnych Slimex serdecznie zaprasza do współ‚pracy.