☰ PRODUKTY
Uwaga!!!

Z uwagi na przerwę techniczną RODOWANIE z dnia 14.06.2024 będzie przeniesione na środę 12.06.2024 i będzie realizowane wraz ze ZŁOCENIEM

Nowe ceny za procesy galwaniczne :

Złocenie +2.50 pln do grama

Rodowanie +2.50 pln do gramaProcesy Galwaniczne odbywają się w dniach

Środa - srebrzenie - złocenie

Piątek - srebrzenie - rodowanie

Srebrne łańcuszki - linki okrągłe

W tej kategorii znajdziecie Państwo elementy niezbędne do wytwarzania różnego rodzaju biżuterii, a mianowicie jubilerskie linki okrągłe. Są to jedne z najpopularniejszych półfabrykatów służących np. do nawlekania koralików. Ze względu na swój charakter i właściwości jest to produkt bardzo wytrzymały oraz trwały. Można z niego wykonywać proste bransoletki, korale czy wisiorki oraz znacznie bardziej skomplikowane wyroby jubilerskie w postaci kolczyków, czy też naszyjników. Warto zwrócić również uwagę na inne właściwości opisywanych półfabrykatów m.in. funkcjonalność.

W ofercie znalazły się bowiem zarówno srebrne, jak i złote jubilerskie linki okrągłe o różnych średnicach, co daje ogromne możliwości tworzenia pięknej biżuterii według własnego pomysłu. Z tego względu można również swobodnie dopasowywać pozostałe półfabrykaty, by jak najbardziej odpowiadały oryginalnej wizji twórcy. Przy każdym z wyszczególnionych elementów jubilerskich znajdziesz również jego wagę, co pomoże w dostosowaniu produktu do własnych preferencji oraz oczekiwań.

Wyświetla 1 - 4 (z 4 produktów)
Strona:  1 
Wyświetla 1 - 4 (z 4 produktów)
Strona:  1