☰ PRODUKTY
Uwaga!!!

Firma będzie zamknięta od 29.04 do 05.05.
Prosimy o kontakt przed lub po tym okresie.
Przepraszamy i życzymy udanej majówki.

Nowe ceny za procesy galwaniczne :

Złocenie 2.00 pln do grama

Rodowanie 2.50 pln do gramaProcesy Galwaniczne odbywają się w dniach

Środa - srebrzenie - złocenie

Piątek - srebrzenie - rodowanie

Półfabrykaty srebrne do biżuteriiGłównym celem ozdób jest sprawić, by osoba je nosząca wyglądała wyjątkowo – dlatego też same ozdoby także muszą być wyjątkowe! By cieszyć się prawdziwie niepowtarzalnymi bransoletkami i łańcuszkami srebrnymi, zamiast gotowych propozycji sięgnij po półfabrykaty do wyrobu biżuterii.

Srebrne akcesoria do wyrobu biżuterii


Znajdziesz tu akcesoria jubilerskie, takie jak zapięcia do bransoletek, koraliki i łańcuszki. Oprócz baz, proponujemy wyjątkowo piękne kulki diamentowane, gładkie i ryflowane. Ich niepowtarzalne wzory i nietypowa faktura sprawią, że Twoja kolekcja będzie zachwycać swoją urodą – podkreśli także każdą Twoją elegancką kreację.

Nasze półfabrykaty srebrne pozwolą Ci stworzyć także wisiorki i kolczyki – znajdziesz u nas bigle, koraliki, krzyżyki i inne niezbędne elementy do biżuterii.

Szeroki wybór akcesoriów jubilerskich do wyrobu biżuterii pozwala stworzyć ozdoby zarówno delikatne, jak i wyraziste, przyciągające wzrok. Z nami stworzysz elementy i do wieczorowej kreacji, i do podkreślenia codziennego stroju w pracy czy na wyjściu z bliskimi.