☰ PRODUKTY
Nowa cena złocenia to 2.50 zł za gram

Procesy Galwaniczne odbywają się w dniach

Środa - srebrzenie - złocenie

Piątek - srebrzenie - rodowanie

Elementy, półfabrykaty srebrneGłównym celem ozdób jest sprawić, by osoba je nosząca wyglądała wyjątkowo – dlatego też same ozdoby także muszą być wyjątkowe! By cieszyć się prawdziwie niepowtarzalnymi bransoletkami i łańcuszkami srebrnymi, zamiast gotowych propozycji sięgnij po półfabrykaty do wyrobu biżuterii.

Znajdziesz tu akcesoria jubilerskie, takie jak zapięcia do bransoletek, koraliki i łańcuszki. Oprócz baz, proponujemy wyjątkowo piękne kulki diamentowane, gładkie i ryflowane. Ich niepowtarzalne wzory i nietypowa faktura sprawią, że Twoja kolekcja będzie zachwycać swoją urodą – podkreśli także każdą Twoją elegancką kreację.

Nasze półfabrykaty srebrne pozwolą Ci stworzyć także wisiorki i kolczyki – znajdziesz u nas bigle, koraliki, krzyżyki i inne niezbędne elementy do biżuterii.

Szeroki wybór akcesoriów jubilerskich do wyrobu biżuterii pozwala stworzyć ozdoby zarówno delikatne, jak i wyraziste, przyciągające wzrok. Z nami stworzysz elementy i do wieczorowej kreacji, i do podkreślenia codziennego stroju w pracy czy na wyjściu z bliskimi.