☰ PRODUKTY
Uwaga!!!

Firma będzie zamknięta od 29.04 do 05.05.
Prosimy o kontakt przed lub po tym okresie.
Przepraszamy i życzymy udanej majówki.

Nowe ceny za procesy galwaniczne :

Złocenie 2.00 pln do grama

Rodowanie 2.50 pln do gramaProcesy Galwaniczne odbywają się w dniach

Środa - srebrzenie - złocenie

Piątek - srebrzenie - rodowanie

Elementy złote - 14 KTStawiasz pierwsze kroki we własnoręcznej produkcji ozdób, a może szukasz kolejnych akcesoriów jubilerskich do dużego projektu? Nasza hurtownia biżuterii oferuje Ci szeroki wybór półfabrykatów do wyrobu własnych kolczyków, bransoletek i łańcuszków.

W tej kategorii znajdziesz akcesoria jubilerskie z 14-karatowego złota. Proponujemy zapięcia do bransoletek i do kolczyków typu baranki, a także sztyfty i koraliki o pięknych kształtach i przyjemnej w dotyku fakturze. Nasze półfabrykaty do biżuterii pozwolą Ci stworzyć niezwykle ozdoby wysokiej jakości – przygotowane przez nas elementy są wytrzymałe i wykonane w mistrzowski sposób. Jako hurtownia z wieloletnim doświadczeniem dbamy, by nasze produkty spełniały wszystkie wymagania i cechowały się trwałością.

Zapięcia do bransoletek i łańcuszków są dostępne w wielu wariantach. Proponujemy modele z zamkniętym uszkiem, karabinki i federingi. Elementy te pozwolą Ci stworzyć zarówno subtelną biżuterię, jak i taką, która przyciąga wzrok i może być główną ozdobą każdej kreacji.